Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 9300 Ft |
| Beépített ventilátor | Van |
| Elhelyezés | álló |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000W / 2000W |
| Kategória | hordozható fűtőtest |
| Termosztát | Mechanikus |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Tápellátás | 220-240 V, 50-60Hz |
| Méret | 20,5 x 27,5 x 15,5 cm |
