Leírás és Paraméterek
- Ablaknyitás érzékelés funkció
- LCD kijelző
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 41290 Ft |
| Elhelyezés | fali |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 350 W |
| Időzítés | van |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Kategória | smart fűtőtest |
| Tápkábel hossza | 1,6 m |
| Távirányító | távirányító vagy applikációval WiFi kapcsolaton keresztül |
| Termosztát | elektronikus termosztát |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | igen |
| WIFI | van |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 50 x 60 x 5,5 cm |
