Leírás és Paraméterek
- Érintőgombok
- Gyerekzár
- A termék kizárólag jól szigetelt helyiségek fűtésére vagy alkalmankénti használatra alkalmas!
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 43500 Ft |
| Anyag | edzett üveg előlap |
| Elhelyezés | álló, fali |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000 W / 2000 W |
| Időzítés | kikapcsolás időzítés |
| IP védettségi fokozat | IPX4 |
| Kategória | smart fűtőtest |
| Tápkábel hossza | 1,5 m |
| Távirányító | applikációval WiFi kapcsolaton keresztül |
| Termosztát | van |
| Tömeg | 8,2 kg |
| WIFI | van |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | padlón állva: 92 x 43 x 24 cm / falra szerelve: 92 x 38 x 9 cm |
