Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 33620 Ft |
| Beépített ventilátor | Van |
| Elhelyezés | álló |
| Felbillenés esetén kikapcsol | Igen |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 2 fűtési fokozat ( 1000 / 2000 W) |
| Időzítés | kikapcsolás: 1-12 óra |
| Kategória | smart fűtőtest |
| Programozhatóság | időzíthető |
| Tápkábel hossza | 1,4 m |
| Távirányító | távirányító vagy applikációval WiFi kapcsolaton keresztül |
| Termosztát | elektromos |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 23 x 56 x 15 cm |
