Leírás és Paraméterek
- Könnyen gurítható kivitel
- Süllyesztett hordfül
- Vezetéktartó
- Darabonkénti nyomáspróbának alávetve
- Működést visszajelző lámpa
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 28970 Ft |
| Felbillenés esetén kikapcsol | igen |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 3 fűtési fokozat (1000 / 1500 / 2500 W) |
| Kategória | olajradiátor |
| Tagok száma | 13 tagú |
| Tápkábel hossza | 1,4 m |
| Távirányító | nincs |
| Termosztát | van |
| Tömeg | 11,8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | igen |
| WIFI | nincs |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 12 (23)x60x58 cm |
