Leírás és Paraméterek
| Érintésvédelem | földelés |
| Fényforrást tartalmaz | igen |
| IP védettségi fokozat | IP54 |
| Szín | sötétszürke |
| Teljesítmény | 17,3 W |
| Foglalat | beépített LED fényforrás |
| Fényforrások száma | 1 db |
| Fényáram | 1100 lm |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Anyag | alumínium, opál PC |
| Méret | 110 x 71 x 220 mm |
