Leírás és Paraméterek
| Érintésvédelem | földelés |
| Fényforrást tartalmaz | igen |
| IP védettségi fokozat | IP54 |
| Szín | sötétszürke |
| Teljesítmény | 9 W |
| Foglalat | beépített LED fényforrás |
| Fényforrások száma | 1 db |
| Fényáram | 850 lm |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Anyag | alumínium, üveg |
| Méret | 88 x 85 x 86 mm |
