Leírás és Paraméterek
- Hangulatos lángeffektus
- Csak ventilátor üzemmódban is használható
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 11300 Ft |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 400 W |
| Időzítés | 12 órás kikapcsolás időzítés |
| Kategória | hordozható fűtőtest |
| Távirányító | nincs |
| Termosztát | elektronikus (15-45 °C) |
| Túlmelegedés elleni védelem | igen |
| WIFI | nincs |
| Zajszint | 58 dB(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 9,5 x 18,5 x 7 cm |
