Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 19560 Ft |
| Anyag | strapabíró fém ház, műanyag hordfül |
| Elhelyezés | álló |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 2000 W / 3000 W |
| Kategória | hordozható fűtőtest |
| Termosztát | Mechanikus |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| Zajszint | 56 dB(A) |
| Tápellátás | 220-240V~ 50Hz |
| Méret | 240x280x230 mm |
