Leírás és Paraméterek
- Fagyőr funkcióval (+5 °C) rendelkezik
- A termék kizárólag jól szigetelt helyiségek fűtésére vagy alkalmankénti használatra alkalmas!
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 8730 Ft |
| Elhelyezés | álló |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 450 W |
| Kategória | egyéb |
| Tápkábel hossza | 1,6 m |
| Távirányító | nincs |
| Termosztát | van |
| Tömeg | 1 kg |
| WIFI | nincs |
| Tápellátás | 230 V~ |
| Méret | 30 x 28,5 x 18 cm |
