Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 19850 Ft |
| Beépített ventilátor | van |
| Elhelyezés | fali |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 800 W / 2000 W |
| Időzítés | 8 órás kikapcsolás időzítés |
| IP védettségi fokozat | IPX2 |
| Kategória | egyéb |
| Programozhatóság | heti program |
| Szín | fehér |
| Termosztát | Elektronikus |
| Tömeg | 1,8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| Zajszint | 48 dB(A) |
| Tápellátás | 220-240V~ 50/60Hz |
| Méret | 265 x (328 / 550) x 115 mm |
