Leírás és Paraméterek
- Légterelés
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 24600 Ft |
| Elhelyezés | fali |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000 W / 2000 W |
| Időzítés | 12 órás kikapcsolás időzítés |
| Kategória | egyéb |
| Programozhatóság | heti program / adaptív bekapcsolásszabályozás |
| Tápkábel hossza | 1,7 m |
| Távirányító | távirányító |
| Termosztát | van |
| Tömeg | 2,5 kg |
| WIFI | nincs |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 54 x 20,5 x 12 cm |
