Leírás és Paraméterek
- A termék rendeltetése látványkandalló, nem alkalmas háztartási helyiség megvilágítására!
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 85780 Ft |
| Beépített ventilátor | van |
| Elhelyezés | álló |
| Fényeffektfokozatok | folyamatosan szabályozható |
| Fényforrás | 4 W LED |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 925 W / 1850 W |
| Kategória | elektromos kandalló |
| Tápkábel hossza | 1,6 m |
| Távirányító | nincs |
| Termosztát | mechanikus |
| Tömeg | 12 kg |
| WIFI | nincs |
| Zajszint | 50 dB(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 63,5 x 67 x 36 cm |
