Leírás és Paraméterek
| Fényforrást tartalmaz | igen, beépített LED |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Szín | matt fekete |
| Teljesítmény | 3W |
| Foglalat | beépített LED fényforrás |
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényáram | 120 Lumen |
| Színhőmérséklet | 2700-6500-4000K (állítható fehér fény) |
| Anyag | fém, akril |
| Méret | 230 x 75 x 140 mm |
