Leírás és Paraméterek
Az SFM 41/BK párásító ventilátor távirányítóval! A különböző funkciókat nem csak a ventilátoron, de távirányítóval is könnyen és kényelmesen elérjük. Tomboló kánikulában szabad tereken igazán frissítő élményt nyújt az SFM 41/BK párásító ventilátor. Vendéglátóhelyekre és szabadtéri rendezvényekre és családi házak teraszára egyaránt ajánljuk. Az időzítő a készüléken és a távirányítón is beállítható 7,5 órás idő intervallumra. Óránként 200ml vizet fogyaszt el a párásítás, a víztartály 3,2 literes. Ventilátor rész 3 fokozatban használható, fej dőlésszöge állítható.
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 34200 Ft |
| Kerekeken gördíthető | nem |
| Kikapcsolásidőzítés | 0,5 - 7,5 órás ventilátor kikapcsolás időzítő |
| Lapát anyaga | műanyag |
| Méret | 44 x 125 x 40 cm |
| Névleges lapátátmérő | 40 cm |
| Oszcillálás | kapcsolható 75° oszcillálás |
| Párásító fokozatok | önállóan is bekapcsolható fokozatmentes párásítás |
| Szín | fekete |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Tápkábel hossza | 1,7 m |
| Távirányító | van |
| Távirányító tápellátása | 2 x AAA |
| Teljesítmény | 75 W |
| Típus | párásító ventilátor |
| Tömeg | 8,7 kg |
| Üzemmódok | normál, természetes, éjszakai |
| Ventilátorfokozatok | 3 |
| Víztartály mérete | 3,2 l |
| Zajszint | 53 dB(A) |
