Leírás és Paraméterek
- asztallapra szerelhető
- pótfénycső NKLF T5
- nagyítás 3 dioptria
- nagyítólencse mérete Ø125 mm
- opcionális lencse 5 dioptria (NKL 5D)
| Fejrész mérete | 260 x 200 x 30 mm |
| Fényforrást tartalmaz | igen |
| Tömeg | 4,5 kg |
| Teljesítmény | 22 W |
| Foglalat | körfénycső |
| Fényforrások száma | 1 db |
| Fényáram | 1570 lm |
| Színhőmérséklet | 6400 K |
| Csatlakozókábel hossza | 1,7 m |
| Méret | 260 x 200 x 30 mm |
| Tartozékok | rögzítő satu |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
