Leírás és Paraméterek
| Fényforrást tartalmaz | igen, beépített LED |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Szín | matt fehér |
| Teljesítmény | 6W |
| Foglalat | beépített LED fényforrás |
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényáram | 300 Lumen |
| Színhőmérséklet | 3000-4000-6500K (állítható fehér fény) |
| Anyag | műanyag |
| Méret | 138 x 446 x 138 mm |
