Leírás és Paraméterek
- asztallapra szerelhető
- nagyítás 3 dioptria
- nagyítólencse mérete Ø125 mm
- opcionális lencse 5 dioptria (NKL 5D)
- A lámpa nem alkalmas kiemelő világításra!
| Fejrész mérete | 200 x 40 x 260 mm |
| Fényforrást tartalmaz | igen |
| Tömeg | 2,5 kg |
| Teljesítmény | 9 W |
| Foglalat | beépített LED (nem cserélhető) |
| Fényforrások száma | 56 db |
| Fényáram | 700 lm |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Csatlakozókábel hossza | 1,5 m |
| Méret | 600 x 200 x 650 mm |
| Tartozékok | rögzítő satu |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
