Leírás és Paraméterek
- nagyítás 3 dioptria
- nagyítólencse mérete Ø90 mm
| Fényforrást tartalmaz | igen |
| Tömeg | 0,85 kg |
| Teljesítmény | 6 W |
| Foglalat | beépített LED (nem cserélhető) |
| Fényforrások száma | 30 db |
| Fényáram | 400 lm |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Csatlakozókábel hossza | 1,45 m |
| Méret | 140 x 350 x 240 mm |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
