Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 49870 Ft |
| Elhelyezés | álló |
| Felbillenés esetén kikapcsol | Igen |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | Választható fűtési mód (1200W / 1200W) |
| Időzítés | kikapcsolás: 1-6 óra |
| IP védettségi fokozat | IPX4 |
| Kategória | egyéb |
| Tápkábel hossza | 1,4 m |
| Távirányító | távirányító |
| Tömeg | 4,5 kg |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | ∅27 x 86 cm |
