Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 29820 Ft |
| Anyag | strapabíró, dupla falú porfestett fém ház | rozsdamentes fűtőelemek | műanyag hordfül |
| Elhelyezés | álló |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000 W / 2000 W / 3000 W |
| IP védettségi fokozat | IPX4 |
| Kategória | hordozható fűtőtest |
| Termosztát | Mechanikus |
| Tömeg | 3,5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| Zajszint | 56 dB(A) |
| Tápellátás | 220-240V~ 50Hz |
| Méret | 20 x 33 x 22,5 cm |
