Leírás és Paraméterek
| Terméktulajdonságok | A termékbe épített lámpa rendeltetése rovarcsapda, nem alkalmas háztartási helyiség megvilágítására! Kitekerhető rovargyűjtő tálcával rendelkezik. |
| Falra szerelhető | nem |
| Felakasztható | igen |
| Hatókörzet | max. 50 m² |
| IP védettségi fokozat | IP20 (víz behatolása ellen nem védett) |
| Méret | ∅12,5 x 32 cm |
| Sík felületre helyezhető | igen |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Teljesítmény | 18 W |
