Leírás és Paraméterek
Digitális multiméter SMA 19
| Egyenáram | 60 µA / 600 µA / 6 mA / 60mA / 600 mA / 10 A |
| Egyenfeszültség | 600 mV / 6 V / 60 V / 600 V / 1000 V |
| Ellenállás | 600 Ω / 6 KΩ / 60 KΩ / 600 KΩ / 6 MΩ / 60 MΩ |
| Frekvencia | 9.999 Hz - 9.999 MHz |
| Hőmérséklet | -20 °C - 1000 °C |
| Kapacitás | 6 nF / 60 nF / 600 nF / 6 µF / 60 µF / 600 µF / 6 mF / 100 mF |
| Kijelző | digitális |
| Kijelzőszámláló | 6000 |
| Mérési kategória | CAT IV 600 V, CAT III 1000 V |
| Méret | 204 x 93 x 57 mm |
| Tartozékok | mérőzsinór |
| Váltóáram | 60 µA / 600 µA / 6 mA / 60mA / 600 mA / 10 A |
