Leírás és Paraméterek
| Fényforrást tartalmaz | igen, beépített LED |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Szín | kék |
| Teljesítmény | 4,5W |
| Foglalat | beépített LED fényforrás |
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényáram | 350 Lumen |
| Színhőmérséklet | 4000K (természetes fehér) |
| Funkciók | Kapcsoló a lámpatesten. |
| Anyag | fém |
| Méret | 350 x 140 mm |
