Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 23740 Ft |
| Elhelyezés | álló |
| Felbillenés esetén kikapcsol | igen |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000W / 1500W |
| Időzítés | 12 órás kikapcsolás időzítő (0,5 órás egységekben) |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Kategória | elektromos konvektor |
| Távirányító | távirányító |
| Termosztát | digitális termosztát |
| Tömeg | 4,5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| Zajszint | csendes működés |
| Tápellátás | 220-240 V, 50-60Hz |
| Méret | 450 x 620 x 265 (80) mm |
