Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 109240 Ft |
| Elhelyezés | álló |
| Felbillenés esetén kikapcsol | igen |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000W |
| Időzítés | 24 órás kikapcsolás időzítő |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Kategória | smart fűtőtest |
| Programozhatóság | Tuya Smart alkalmazásban |
| Tápkábel hossza | ~1,6m |
| Távirányító | applikációval WiFi kapcsolaton keresztül |
| Termosztát | digitális termosztát |
| Tömeg | 18kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| WIFI | van |
| Tápellátás | 220-240 V, 50-60Hz |
| Méret | 30 x 110 x 30 cm |
