Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 40840 Ft |
| Elhelyezés | álló és fali |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 2000W |
| Időzítés | 24 órás kikapcsolás időzítő |
| IP védettségi fokozat | IPX4 |
| Kategória | smart fűtőtest |
| Programozhatóság | heti program (Tuya Smart alkalmazásban) |
| Távirányító | applikációval WiFi kapcsolaton keresztül |
| Termosztát | Elektronikus |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| WIFI | van |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 87 x 43,5 x 22 cm |
