Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 33050 Ft |
| Beépített ventilátor | Van |
| Elhelyezés | álló |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 3 fűtési fokozat (1000 / 1300 / 2300 W) |
| Időzítés | kikapcsolás: max. 24h (óránkénti léptetés) |
| Kategória | smart fűtőtest |
| Tápkábel hossza | 1,4 m |
| Távirányító | távirányító vagy applikációval WiFi kapcsolaton keresztül |
| Termosztát | elektromos |
| Tömeg | 4,5 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Zajszint | 56 db(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 68 x 41,5 x 18 cm |
