Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 154840 Ft |
| Beépített ventilátor | Van |
| Elhelyezés | álló és fali |
| Fényeffektfokozatok | 8 |
| Fényforrás | 5 w LED |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 2 fűtési fokozat ( 1000 / 2000 W) |
| Kategória | elektromos kandalló |
| Programozhatóság | Heti program állítható |
| Tápkábel hossza | 1,8 m |
| Távirányító | távirányító |
| Termosztát | elektromos |
| Tömeg | 26,7 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Zajszint | 58 dB(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 112 x 45 x 30,5 cm |
