Leírás és Paraméterek
Az LHP 800i nem csak a készülék felületén, de távirányítóval is vezérelhető. Praktikusságát még fokozza, hogy görgő lábainak köszönhetően könnyen változtathatjuk a helyét. A forgó légterelő lamellák és a 3 fokozatú ventilátor biztosítják számunkra az üde és hűs légteret. Működéséhez tartozik még, hogy a hideg víz elpárologtatásával hűti le az átáramló levegőt. Jelentősen nem képes csökkenti a helyiségek hőmérsékletét, maximum 3-4 fokkal. Így azoknak ajánljuk igazán, akik érzékenyek a hőmérséklet ingadozásra. Kikapcsolás időzítővel is lehetséges. Cserélhető párologtató betét ((LHP 800i/T)
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 42900 Ft |
| Terméktulajdonságok | cserélhető párologtatóbetét: cserélhető párologtató betét (LHP 800i/T) |
| Légterelés | van |
| Méret | 33,5 x 80,5 x 23,5 cm |
| Szín | fehér |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Tápkábel hossza | 1,35 m |
| Távirányító | van |
| Teljesítmény | 80 W |
| Típus | léghűtő |
| Tömeg | 4,9 kg |
| Ventilátorfokozatok | 3 fokozatú |
| Víztartály mérete | 3 l |
| Zajszint | 60 dB(A) |
