Leírás és Paraméterek
| Anyag | műanyag |
| Elhelyezhetőség | kültéri és beltéri |
| Fényforrás | LED |
| Fényforrások száma | 4× 1 |
| Fényforrások színe | hideg fehér |
| Földbe szúrható | igen |
| Méret | 4× 6,5 × 6,5 × 11,5 cm + 27 cm |
| Tápellátás | AC (hálózati) adapter |
| Tápkábel hossza | 3 m |
| Teljesítmény | 5 W |
| Vezeték színe | fekete |
