Leírás és Paraméterek
| Fényforrást tartalmaz | igen, beépített LED |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Szín | kék |
| Teljesítmény | 4,5W |
| Foglalat | beépített LED fényforrás |
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényáram | 330 Lumen |
| Színhőmérséklet | 3000K (meleg fehér fény) |
| Anyag | műanyag |
| Méret | 350 x 130 mm |
