Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 28300 Ft |
| Beépített ventilátor | van |
| Elhelyezés | fali |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000 W / 2000 W |
| Időzítés | 8 órás kikapcsolás időzítés |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Kategória | smart fűtőtest |
| Programozhatóság | heti program |
| Szín | fehér üveg előlap |
| Távirányító | távirányító vagy applikációval WiFi kapcsolaton keresztül |
| Termosztát | Elektronikus |
| Tömeg | 2,9 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| WIFI | van |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Tápellátás | 220-240V~ 50/60Hz |
| Méret | 537 x 197 x 135 mm |
