Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 113990 Ft |
| Anyag | edzett síküveg |
| Beépített ventilátor | van |
| Elhelyezés | álló és fali |
| Fényeffektfokozatok | 3 fokozat (magas - közepes- alacsony) |
| Fényforrás | LED |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 900 W / 1800 W |
| Kategória | elektromos kandalló |
| Programozhatóság | heti program |
| Tápkábel hossza | 1,8 m |
| Távirányító | távirányító |
| Termosztát | Elektronikus |
| Tömeg | 18,6 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| Zajszint | 58 dB(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | falra szerelve: 107 x 43,5 x 13 cm || talpra állítva: 107 x 50 x 24 cm |
