Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 96890 Ft |
| Anyag | laminált forgácslap, üveg, műanyag |
| Beépített ventilátor | van (felső kifújási pont) |
| Elhelyezés | álló |
| Fényeffektfokozatok | 5 fokozat |
| Fényforrás | LED |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000 W / 2000 W |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Kategória | elektromos kandalló |
| Programozhatóság | heti időzítés, 10 program |
| Szín | fehér |
| Távirányító | távirányító |
| Termosztát | Elektronikus |
| Tömeg | 16 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | van |
| Zajszint | 52 dB(A) |
| Tápellátás | 220-240V~ 50Hz |
| Méret | 74 x 65,5 x 20 cm |
