Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 29160 Ft |
| Beépített ventilátor | Van |
| Elhelyezés | álló |
| Fényforrás | LED |
| Fűtési fokozatok / teljesítmény | 2 fűtési fokozat ( 1000 / 2000 W) |
| Kategória | elektromos kandalló |
| Tápkábel hossza | 1,6 m |
| Termosztát | mechanikus |
| Tömeg | 5,2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Zajszint | 50 dB(A) |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| Méret | 39,5 x 56,5 x 23 cm |
