Leírás és Paraméterek
Digitális multiméter SMA 64
| Egyenáram | 2 mA / 20 mA / 200 mA / 10 A |
| Egyenfeszültség | 200 mV / 2 V / 20 V / 200 V / 1000 V |
| Ellenállás | 200 Ω / 2 KΩ / 20 kΩ / 200 KΩ / 2 MΩ / 20 MΩ / 200 MΩ |
| Frekvencia | 20 KHz |
| Hőmérséklet | -20 °C - 1000 °C |
| Kapacitás | 2 nF / 20 nF / 200 nF / 2µF / 200 µF |
| Kijelző | digitális |
| Kijelzőszámláló | 1999 |
| Mérési kategória | CAT III 1000 V, CAT IV 600 V |
| Méret | 195 mm x 92 mm x 55 mm |
| Tápellátás | 9 V (6F22) |
| Tartozékok | mérőzsinór, hőmérő szonda, tranzisztorvizsgáló aljzat, elem |
| Váltóáram | 20 mA / 200 mA / 10 A |
