Leírás és Paraméterek
- kézi és automatikus hangolás
- elalvás mód, időzített rádió kikapcsolás
- elektronikus hangerő-szabályozás (0-15)
- egy napon belüli 2 ébresztési időpont
- 8 perces ébresztésismétlés-funkció
- egygombos nyári/téli időszámítás átállás
- 10 FM rádióállomás memória
| Csökkentett fényerő | választható három féle fényerősség |
| Ébresztés | rádió vagy hangjelzés (bip-bip) |
| Időmemória | áramszünet esetére időmemória 2 x 1,5 V (AAA) elemmel, nem tartozék |
| Kijelző | 1,2” / 30 mm magas időkijelzés / borostyán sárga nagyméretű LED kijelző |
| Tömeg | 340 g |
| Anyag | műanyag |
| Méret | 170 x 60 x 120 mm |
| Tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
