Leírás és Paraméterek
| Elmúlt 30 nap legalacsonyabb fogyasztói ára | 7590 Ft |
| Állítható fejdőlésszög | Van |
| Terméktulajdonságok | visszajelző fehér LED-ek / töltés közben is működik |
| Lapát anyaga | műanyag |
| Méret | 16 x 29 x 14 cm |
| Működési / Töltési Idő | 5-12h / 3-4h |
| Névleges lapátátmérő | 14 cm |
| Oszcillálás | kapcsolható oszcillálás (60°) |
| Szín | fehér |
| Tápellátás | beépített Li-ion akkumulátor 4000 mAh, nem cserélhető |
| Teljesítmény | 5 W |
| Típus | asztali ventilátor |
| Ventilátorfokozatok | 4 |
| Zajszint | 52 dB(A) |
